KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9029196
nr 902 9196
Färgetsning
Oidentifierad konstnär, signerad, EA (konstnärens exemplar), motivet: 23 x 30
Kondition: missfärgningar
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 juli 2014
kl 19:15:45
150 kr
150 kr
200 kr